Reference

 
Zde uvádím reference a reakce některých našich zákazníků.

Firmy

Domácnosti

 
Hotel Liberty
V  našem hotelu používáme vysavače Lindhaus denně dva roky a skutečně se to nedá srovnat s jinými značkami z předchozích let. Mohu vřele doporučit.
  Michal Hřebíček Sales and Revenue Manager.    Hotel Liberty, Praha
 
 
Úklidová firma  Šimado
Od začátku založení naší úklidové firmy v roce 1989 jsme dbali na to, aby byli naši pracovníci vybaveni kvalitní úklidovou technikou. V oblasti vysavačů pro pravidelný úklid v kancelářích jednoznačně upřednostňujeme firmu LINDHAUS, která prodává profesionální vysavače RX Hepa s klepací hlavicí 380/ 450/ 500. Vysavače jsou velice dobré, nejsou poruchové a klepací hlavice u vysavače zaručuje perfektní odsání nečistot z koberců. Další velikou výhodou je, že pracovník úklidové firmy netahá vysavač za sebou, ale má celý, velmi dobře vyvážený vysavač v ruce a nedochází tím k poškození nábytku, ani samotného vysavače.  
Tento výrobek mohu určitě každému doporučit.
 
Za úklidovou firmu  ŠIMADO  Martin Bonner
 
 
Úklidová firma VAUX
Vlastníme tyto vysavače - Lindhaus - Dynamic 300, Aria, HF6 Hepa anejvíce si cením následujících Vlastností
- ekonomika provozu
- kvalita zpracování
- výkonný klepač
- vysává rychle a kvalitně bez větší námahy
- bezproblémový provoz 
 
HP TRADING Dobříš s.r.o. bych doporučil všem, kteří mají stejný cíl jako naše firma VAUX s.r.o.,
dělat úklid opravdu na profesionální úrovni.
Petr Vaněk jednatel společnosti      Celá reference v PDF
 
 2MŠ Dobříš
Naše školka používá vysavače Lindhaus již řadu let a jsme opravdu spokojeni. Úklid s vysavači je rychlý a koberce jsou opravdu důkladně vysáté. Můžu je všem doporučit.  
Růžena Chovanečková  ředitelka   2 MŠ  Dobříš
 
 
2012 -11 -14     IVETA BERANOVÁ   
Dobrý den, vysavač DP-5 užívám bez problémů již 15.rokem a to téměř každý den (jsem úklidový maniak - 3děti, 3psi, kočka...)a stále bez poruchy. Jen přejetí autem nepřežil bez újmy, ale to zachránil skvělý a velmi rychlý servis pana Hrubého. Takže již druhý den po nešťasné události již opět fungoval!!! A k tomu jsem pořídila novou mini turbohlavici - no úžas, zprvu jsem k tomuto přistupovala poněkud skepticky, jak taková malá "mrška" bez motoru může fungovat, ale opravdu FUNGUJE a to na jedničku. Opět mě to utvrdilo v tom, že jiný vysavač již nikdy nebudu chtít. Mohu všem jen a jen doporučit.  
 
2012 -08 -02  J.F.
Dobrý den, vysavač DP-5 jsem poprvé zakoupila v roce 1998. Od té doby fungoval bez jakéhokoli problému do minulého měsíce. Bylo radostné zjištění, že existuje stále prodejce tohoto výrobku. Neznám lepší vysavač! Všem mohu vřele doporučit a také po svých známých provádím osvětu jako Brno. Opravdu mohu pouze zkonstatovat SUPR výrobek a k tomu ještě bezva slušný PRODEJCE!Supr. 
 
2012 07 -24  M.N.
Dobrý den, vysavač DP-5 New Age jsem koupila pře měsícem a jsem s ním velice
 spokojená, dokonale vysaje koberce i matrace a dokonce jsem se zbavila i chlupů po našem bíglovi. Matrace jsem zkoušela vysat dvakrát a dobrý. 
 
2012 -05 -24 I.Š.
Vysavač Lindhaus DP-5 používám již řadu let a jsem s ním opravdu velmi spokojená. Stal se mi nepostradatelným pomocníkem při vysávání. Hodnotila jsem 5 hvězdiček. 
 
2012 -04 08 J.Š
je to už nějakou chvilku, co jsme spolu řešily výměnu vysavače Dynamic za DP 5, který jste mi doporučil. Měla jsem tedy možnost ho pořádně vyzkoušet. Tímto bych Vám chtěla za něj poděkovat, protože jsem s ním opravdu velmi spokojena. Dá se říct, že od té doby, co ho mám, se pro mě stal úklid zábavou. Ještě jednou děkuji za spolupráci.
 
Y.B.  Karlovy Vary
Vysavač Lindhaus jsem zakoupila počátkem roku1997 a jsem s ním velmi spokojena.
Nedovedu si bez něj úklid představit. Jsem důchodkyně je mi 80 let a Lindhaus mi velice pomáhá.
Má dcera tento výrobek také vlastní a je sním  velmi spokojená.
 
M.R.  Praha
Vysavače Lindhaus jsou natolik kvalitní že mám ten svůj doma již 18 let.  A co myslíte?  Ani po tak dlouhé době nejsou náhradní díly a servis žádný problém.  
 
 
 P.R.  Jihlava
Když jsem měnila sáček, tak mne opravdu překvapilo, že ten starý byl tak plný jako by to byl  pytlík s moukou. 
 
 
 L.V. Karlovy Vary 
Máme doma velkého psa a milion chlupů k tomu a počítám, že se tu v kobercích promenáduje miliarda roztočů a plno písku a podobně. Takže jsem chtěla něco, co by s tím co nejúčinněji zatočilo.
 
Jana Hrubá Dobříš
My sami máme alergického syna, takže víme jaká je to obrovská úleva, když vidíte zlepšení zdravotního stavu u svého dítěte. 
 
 
 

novinka!

Lindhaus DP5 Hepa LINDA

Dvoumotorový multifunkční vysavač s klepací hlavou, špičkovou filtrací s Hepa filtrem, vysokým sacím výkonem, bohatým příslušenstvím a DCS systémem na suché čištění koberců.

více

Z naší nabídky...

DP5 Hepa – LINDA: NOVINKA!

Dvoumotorový multifunkční vysavač  s klepací hlavou, špičkovou filtrací s Hepa filtrem, vysokým sacím výkonem, bohatým příslušenstvím a DCS systémem na suché čištění...

více

RADY A TIPY

Vysávání s klepací hlavicí Lindhaus v domácnosti je rychlé, snadné a účinné.

Vysávání patří ve většině domácností k těm méně oblíbeným úklidovým činnostem. Každé sobotní dopoledne shrbeni a s bolavými zády namáhavě tlačíme na vysavačovou hubici a...

více