Vysávání s klepací hlavicí Lindhaus v domácnosti je rychlé, snadné a účinné.

Vysávání patří ve většině domácností k těm méně oblíbeným úklidovým činnostem. Každé sobotní dopoledne shrbeni a s bolavými zády namáhavě tlačíme na vysavačovou hubici a vdechujeme zápach nečistot z vysavače.  A výsledný efekt přitom mnohdy neodpovídá vynaložené námaze. Některé nečistoty (zejména vlasy nebo zvířecí srst) ne a ne se koberce pustit, takže při vysávání zažíváme také nejednu pernou chvilku. To vše se může stát úsměvnou minulostí, pokud vsadíte na zkušenosti profesionálů a k vysávání zvolíte vysavač s klepací hlavicí Lindhaus.
Jedná se především o revoluční řešení všech představitelných problémů a zádrhelů, které nutně nastávají při běžném vysávání. Mohu vám osobně garantovat, že výsledkem budete doslova uchváceni stejně jako já, když jsem se krátce po sametové revoluci pustil do podnikání v úklidovém oboru a poprvé se setkal s vysavačem s klepací hlavicí. Práce s ním byla velmi rychlá, pohodlná a hlavně přinesla viditelné výsledky. Tehdy jsem plně pochopil význam slovního spojení profesionální úklid a okamžitě mi bylo jasné, že používání profesionální techniky v běžné domácnosti znamená velkou úsporu času, zdraví a nervů.
 Vysavače s klepací hlavicí Lindhaus jsou totiž nejen vysoce účinné a šetrné k vysávaným povrchům, ale především beze zbytku řeší problém s volnými nečistotami (vlasy, chlupy, zvířecí srst) a usazujícím se prachem, které lze běžným vysáváním odstranit jen velmi obtížně.  Klepací hlavice Lindhaus dokáže koberec dokonale načesat a nečistoty z něj rychle, pohodlně a hlavně natrvalo odstranit. Odpadá tak mechanické klepání koberců přehozených přes venkovní klepač nebo dokonce „vytírání“ koberců vlhkým hadříkem ve snaze odstranit z něho právě volné nečistoty. Po vypnutí vysavače tak zůstává jen perfektně vysátý koberec nebo dokonale vyčištěná matrace. Možná, že právě tento zřetelně viditelný výsledek přiměje k zapojení do údržby pořádku ve vaší domácnosti i muže, kteří se jinak činnostem s nízkou efektivitou spíše vyhýbají.
A proč právě Lindhaus? Firma Lindhaus je dlouholetý výrobce vysavačů, který rozumí potřebám úklidových profesionálů, ale i pořádkumilovných hospodyněk a jejich výrobky disponují shodnými parametry, ať už se jedná o vysavače určené pro domácnost nebo pro profesionální úklid. První vysavač s klepací hlavicí Lindhaus  určený pro použití v domácnosti firma uvedla na trh v roce 1994 pod označením DP-5. V současné době je k mání již jeho třetí generace DP-5 Hepa New Age.
 Chcete-li i vy zažít neopakovatelný pocit z dokonale čisté domácnosti zbavené prachu a alergenů, dlouho neváhejte a seznamte se s naší aktuální nabídkou vysavačů s klepací hlavicí Lindhaus prostřednictvím našeho e-shopu.
 
Autor:  Pavel Hrubý, HP Trading Dobříš s.r.o.
 
zpět

novinka!

Lindhaus DP5 Hepa LINDA

Dvoumotorový multifunkční vysavač s klepací hlavou, špičkovou filtrací s Hepa filtrem, vysokým sacím výkonem, bohatým příslušenstvím a DCS systémem na suché čištění koberců.

více

Z naší nabídky...

DP5 Hepa – LINDA: NOVINKA!

Dvoumotorový multifunkční vysavač  s klepací hlavou, špičkovou filtrací s Hepa filtrem, vysokým sacím výkonem, bohatým příslušenstvím a DCS systémem na suché čištění...

více

RADY A TIPY

Vysávání s klepací hlavicí Lindhaus v domácnosti je rychlé, snadné a účinné.

Vysávání patří ve většině domácností k těm méně oblíbeným úklidovým činnostem. Každé sobotní dopoledne shrbeni a s bolavými zády namáhavě tlačíme na vysavačovou hubici a...

více